Akademik başarı odaklı, tam donanımlı, multidisipliner

 her alanda kendini eğitmiş yeni nesil gençler  Özel Yeni Atlas Okullarında  yetiştirilmektedir. Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz etüt çalışmaları ile öğrencilerimizin 

 birebir ilgi  ile öğrenme isteklerini arttırarak  tam öğrenme modülü  gerçekleştirilmektedir. Amacımız öğrencimizin başarısını en üst  seviyeye  çıkarıp akademik  anlamda  takibini sağlamaktır. Biz Özel Yeni Atlas Okulları olarak öğrencilerimizin farklılıklarını göz önünde bulundurup etüt çalışmalarını büyük bir hassasiyetle planlayıp tüm öğrencilerimizin etüt programlarından faydalanmalarını sağlamaktayız.  Etüt çalışmaları hafta içi derslerine katkı sağlarken, öğrenme hızlarının farklılığını ortadan kaldırmaktadır. Farklı öğrenme hızına sahip öğrenciler etütler sayesinde gerekli bilgilerle donatılmaktadırlar.  

8. sınıf öğrencilerimiz için de hedeflerindeki mesleğe bir adım daha kendilerini yakınlaştıracak olan liseye yerleşme çalışmaları da büyük önem arz etmektedir.

Öğrencilerimizin bire birde uygulanan çalışmalar ile örnek soru çözümlerinin çeşitlendirilmesi LGS hazırlık programında başarılı sonuçlar almalarını sağlamaktadır..